Concorde

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Concorde FRPG


    Szerkesztők és az oldal segítése

    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 32
    Join date : 2019. Dec. 01.

    Karakterlap
    Fókusz:
    Kaszt:
    Hivatás:

    Szerkesztők és az oldal segítése Empty Szerkesztők és az oldal segítése

    Témanyitás by Admin Csüt. Jan. 30, 2020 2:53 pm

    Örömmel mutatom be Concorde Szerkesztő gárdáját és azon csodálatos embereket, akik segítettek létrehozni ezt a helyet.


    A nevem Sunny, és én volnék az oldal Főszerkesztője. Az én munkám az, hogy egy világot és rendszert biztosítsak a sok fantasztikus játékosnak, aki idetéved. Én felelek a leírásokért és a világ történeti, hangulati kérdéseiért. Szóval ha elírást láttok valahol, akkor azért én vagyok a ludas, nyugodtan tessék miatta rágni a fülem.
    Egy olyan helyet akartam létrehozni, ahol a játékosok szabadon mozoghatnak, maguknak írva a történeteiket. Évek óta űzöm az asztali szerepjátékot és mindig is elvarázsolt, hogy mekkora szabadság rejtőzik benne. Ahogy jártam az FRPG-k sztyeppéjét, mindig azzal találtam magam szembe, hogy az oldalak ahol játszottam erős csomót kötöttek a kezemre. Bármit megkíséreltünk társaimmal, le lettünk csitítva, hogy ez így meg úgy nem illik a történetbe. Az adminok komoly történetet képzeltek el világaiknak, amiből nem akartak lejjebb adni, így lényegében mi csak reagálhattunk a történésekre. Ezt szeretném elkerülni a Concordeal. Célom, hogy olyan élményben lehessen része az embereknek, ami hasonlít egy D&D kampányéhoz. Szerintem az a szerepjáték egyik ha nem legmagasabb csúcsa. Ösztönözni szeretnék mindenkit, hogy terveljen, szője a szálakat ahogy csak kedve tartja! Remélem egy csodálatos történet bontakozik ki belőle a végén, amire még évekkel később is mosolyogva gondolunk vissza. Köszönet R-nek, a fantasztikus Szerkesztőmnek, aki segített és mai napig segít ezt az oldalt karbantartani. 

    Külön köszönet illeti: Danit, aki már a legeleje óta érdeklődött és biztatott minket a projekttel kapcsolatban. Nagyon sokat jelentett, köszönjük szépen!

      Pontos idő: Pént. Május 10, 2024 3:54 am